Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Charcoal

( ilość produktów: 3 )

Doniczki Root Pouch Charcoal to idealne rozwiązanie dla hodowców preferujących uprawę typu indoor oraz hydroponiczną. Zaprojektowane z cienkiej tkaniny o gramaturze 150 g/m2, składającej się z recyklingowych i większej ilości włókien naturalnych, zapewniają roślinom doskonały dostęp do tlenu oraz odpowiednią retencję wody i drenaż. Co więcej, charakteryzują się odpornością na promieniowanie UV, brakiem toksycznych substancji oraz BPA. Te jednorazowe doniczki gwarantują wyjątkowe plony, jednocześnie pomagając kontrolować koszty, co docenią szczególnie profesjonalni hodowcy. 

Co wyróżnia linię Charcoal:

 • Grubość materiału wynosząca 150 g/m2.
 • Optymalny okres użytkowania wynoszący od 18 do 24 miesięcy, pozwalający hodowcom na maksymalne wykorzystanie inwestycji.
 • Lekka tkanina dostosowana do uprawy wewnętrznej i w osłoniętych miejscach.
 • Zapewnia oddychające środowisko dla korzeni, sprzyjając zdrowemu wzrostowi.
 • Wykonana w 100% z recyklingowych i zwiększonej ilości włókien naturalnych. 
 • Stworzone z myślą o jednorazowym użyciu.

Root Pouch Charcoal to trwałe, biodegradowalne doniczki materiałowe z udoskonaloną retencją wody i drenażem

Doniczki Root Pouch stanowią nowoczesny standard w uprawie roślin, a linia Charcoal szczególnie wyróżnia się swoją specyfiką. Przeznaczone głównie do upraw indoor oraz hydroponicznych, doniczki Charcoal charakteryzują się cienkimi włóknami, które doskonale dostarczają tlen do korzeni roślin. Dzięki zwiększonej ilości naturalnych włókien zapewniają optymalne zatrzymanie wody oraz skuteczny drenaż, co jest kluczowe dla intensywnego i zdrowego wzrostu roślin. Dodatkowo, wytrzymałość na promieniowanie UV, brak BPA oraz wykonanie z materiałów pochodzących z recyklingu sprawiają, że Root Pouch Charcoal to nie tylko funkcjonalny, ale i ekologiczny wybór dla nowoczesnych hodowców.

Korzyści z użycia doniczek materiałowych Root Pouch:

 • Zdrowy rozwój korzeni: Doniczki Root Pouch skutecznie zapobiegają zaplątaniu się korzeni, gwarantując im zdrowy wzrost.
 • Ochrona przed temperaturą: Dzięki specjalnemu materiałowi, rośliny są chronione zarówno przed skrajnym chłodem zimy, jak i upałem lata.
 • Optymalna cyrkulacja i odżywianie: Konstrukcja doniczki umożliwia lepszy przepływ powietrza i efektywniejsze wchłanianie składników odżywczych przez korzenie.
 • Bezproblemowe przesadzanie: Struktura doniczki minimalizuje stres dla rośliny podczas przesadzania, co jest kluczowe dla jej dalszego zdrowego wzrostu.
 • Większe plony: Dzięki promocji zdrowego rozwoju korzeni, doniczki Root Pouch przyczyniają się do osiągnięcia większych i obfitszych zbiorów.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel